podpora a konzultace

Potřebujete mít po ruce někoho, kdo rozumí IT? Nevíte si rady s nějakým IT problémem? Použijeme všechny dostupné nástroje, abychom jsme odhalili příčinu problému a navrhli jeho odstranění. Anebo Vám poskytneme naše zkušenosti a poradíme, jakou cestou v IT se vydat.

Infrastrukturní podpora

Rádi Vám pomůžeme, nebo plně převezmeme správu Vaši infrastruktury. Jedná se hlavně o podporu operačních systému, ale taky například databází, či sítí.

CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ

Uvažujete o přesunu Vaši infrastruktury do cloudu? Nebo potřebujete být plně flexibilní a chcete mít svou kancelář kompletně „na dosah ruky“ bez ohledu na to, kde právě jste? Představíme Vám možnosti využití cloudu a pokud se Vám to bude líbit, tak celé řešení také realizujeme.

Virtualizace

Přeneseme Vaše fyzické servery do virtuálního prostředí, které optimalizuje využití hardwaru. Virtualizujte správně, virtualizuje s námi !!!

monitoring

Implementujeme monitoring, který dokáže hlídat jak Vaši infrastrukturu, tak Vaše aplikace. Nedělá nám problém naprogramovat monitorovací sondy na míru, takže přesně budete vědět, co se právě děje na Vašem interním systému.


Automatizace

 Také máte problém s věcmi, které nefungují správně, nebo které musíte vykonávat opakovaně? Pojďme to napravit. Naprogramujeme za Vás algoritmus, který „převezme“ rutinní práci a Vám vrátí čas na jiné, důležitější aktivity.


Zátěžové testy

Chcete zjistit chování Vašich systému pod zátěží? Nebo zjistit limity Vašich systému? Provedeme zátěžové testy, které prověří chování systému v kritické situaci. Kromě návrhu a realizace testů, provedeme také jejich analýzu a navrhneme další postup.