Komplexní IT služby

Potřebujete mít po ruce někoho, kdo rozumí IT? Poskytneme Vám naše zkušenosti a poradíme, jakou cestou se vydat.

Nevíte si rady s nějakým IT problémem? Použijeme všechny dostupné nástroje, abychom odhalili příčinu problému a navrhli jeho řešení.

Poradíme, outsourcujeme Vaše IT systémy, budeme virtualizovat, monitorovat či automatizovat.

Cokoliv si budete přát!

Infrastrukturní podpora

Rádi Vám pomůžeme nebo úplně převezmeme správu Vaší infrastruktury. Jedná se hlavně o podporu operačních systému, ale také například databází či sítí.

CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ

Uvažujete o přesunu Vaší infrastruktury do cloudu? Nebo potřebujete být plně flexibilní a chcete mít svou kancelář kompletně na dosah ruky bez ohledu na to, kde právě jste? Představíme Vám možnosti využití cloudu a pokud se Vám to bude líbit, tak celé řešení také zrealizujeme.

Virtualizace

Přeneseme Vaše fyzické servery do virtuálního prostředí, které optimalizuje využití hardwaru. Virtualizujte správně, virtualizuje s námi.

monitoring

Implementujeme monitoring, který dokáže hlídat jak Vaši infrastrukturu, tak Vaše aplikace. Nedělá nám problém naprogramovat monitorovací sondy na míru, takže přesně budete vědět, co se právě děje na Vašem interním systému.

Automatizace

 Také máte problém s věcmi, které nefungují správně nebo které musíte vykonávat opakovaně? Pojďme to napravit. Naprogramujeme za Vás algoritmus, který převezme rutinní práci a Vám vrátí čas na jiné důležitější aktivity.

Zátěžové testy

Chcete zjistit limity Vašich systémů nebo jejich chování pod zátěží? Provedeme zátěžové testy, které prověří chování systému v kritické situaci. Kromě návrhu a realizace testů provedeme také jejich analýzu a navrhneme další postup.