O nás

IT Profesionálové


 Máme desítky let zkušeností z oblasti IT jako – administrace, podpora vnitropodnikových řešení, programováni, automatizace, virtualizace, nebo bezpečnost. Zaměřujeme se na redukování operačních nákladů spojených s provozem IT za použití nejnovějších Open Source technologií. Nechte si představit naše řešení, ve kterém jsme schopni pokrýt veškeré služby, které jako podnikatel potřebujete, za extrémně nízké provozní náklady.


We Believe In Open Source

co nabízíme

Naše portfolio

 Nabízíme konsolidované řešení pro firmy, nebo jednotlivce, které Vám umožní se plně soustředit na Váš business. Díky našemu řešení můžete pustit IT z hlavy. 

platform one

Je unikátní řešeni založené na Open Source technologiích, které dokáže pokrýt veškerou IT infrastrukturu a služby s tím související v rámci jedné platformy, jednoho serveru. Ideálni řešeni pro ty, kteří hledají efektivitu, jednoduchost a nízke operační náklady.  

řešení na míru

Pomůžeme Vám automatizovat rutinní procesy a tím ušetřit čas a peníze. Zajistíme komplexní monitoring, přístup do Vaší síte prostřednictvím VPN, zabezpečime Vaši počítačovou síť. Nastavíme automatické aktualizace systémů popřípaďe automaticky vytvoříme jejich kopii.

komplexní it služby

Díky našim dlouholetým zkušenostem v IT jsme schopni zajistit outsourcing Vašich IT systémů. Jedná se zejména o správu operačních systémů, databází , sítí či vnitropodnikových aplikací. Popřípadě pomůžeme s vývojem nových funkcionalit, respektive uživatelských aplikací.

TECHNOLOGIE

Jsme firma která staví na Open Source

Osvoboďte Vaše IT s našim unikátním řešením

cs_CZCZ